
4 520 ₴/комплект
Характеристики:
Применяются в:
Оригинальный номер:
Аналоги:
Щоб підібрати запасні частини правильно, повідомте менеджеру VIN-код автомобіля.
Товар на сайті оновлюється щодня. В наявності дуже багато товару, на сайт не встигаємо викладати. Якщо вас щось цікавить, зв'яжіться з нами, і ми вам обов'язково допоможемо!
Телефонуйте 050 162 1662 (вайбер) Дмитро / 067 794 9264 Володимир
Ми знаходимося за цією адресою https://maps.app.goo.gl/nPcCRBhTjsoSh37FA
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz, MAN, Iveco |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Тип | Дисковые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | MERITOR |
| Страна производитель | США |
| Код запчасти | MER MDP3095K |
| Состояние | Новое |
| Длина | 211 мм |
| Толщина | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Подходит к | IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, SAF-Holland |