


560 ₴
Характеристики:
Застосовується в DAF: CF 75, CF 85, DB, XF 95
Оригінальний номер DAF: 1397766, 1784782, 1529649
Аналоги:
Щоб підібрати запасні частини правильно, повідомте менеджеру VIN-код автомобіля.
Товар на сайті оновлюється щодня. В наявності дуже багато товару, на сайт не встигаємо викладати. Якщо вас щось цікавить, зв'яжіться з нами, і ми вам обов'язково допоможемо!
Телефонуйте 050 162 1662 (вайбер) Дмитро / 067 794 9264 Володимир
НАШІ МАГАЗИНИ:
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 35361 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Внутрішній діаметр | 46 мм |
| Висота | 204 мм |
| Зовнішній діаметр | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daf |
| Модель | 75CF |