


3 799 ₴
Застосування: SCANIA DAF MAN
SCANIA: 2 - series, 3 - series, 3 - series bus, 4 - series, 4 - series bus, F - series, G I, G II, K I, K II, L, N - series bus, P I, P II, R I, R II, S, T
Номери аналогів: 1365570, 1439070, 1443078, 1476945, 1724482, 1868087
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Scania |
| Сумісність з моделлю | 3-Series, 4 - series, K - series, F - series, G-Series, N-Series, P - series, K-Series, 4-Series, F-Series, N - series, G - series, R - series, T - series, T-Series, L-Series, 2 Series, P-Series, R-Series |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | HUBS&BEARINGS |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 68 мм |
| Зовнішній діаметр | 127.3 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Код запчастини | 1365570, 1439070, 1443078, 1476945, 1724482, 1868087, 02.6410.16.00, SC1868087, 81.93420-0415, 1413785, 2310169, 3198229, 1382900 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 571762.01.H195, VKBA 5314, B01-1476945-AM, 83-00400-SX, 1.17245, 07-01-01-0548, 04.31.005, 18472,18417, K253816N50, 040.282, 56613, HDS212 |
| Користувацькі характеристики | |
| SKU | УТ-00002332 |