


3 400 ₴
Характеристики:
Застосовується в:
Оригінальний номер:
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, MAN |
| Сумісність з моделлю | Axor, Atego, CONECTO, TOURISMO , INTEGRO, AROCS, CITARO, Econic, TOURO, ATEGO 2 2004-, ANTOS, TRAVEGO, INTOURO, Actros, CAPACITY, Actros GS MP4, AXOR 2, TGL |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | HUBS&BEARINGS |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 82 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Код запчастини | 01498105, 0149819305, 0149819905, 0179815005, 0003300725, 0003500535, 0003500935, 0003502335, 9433300825, 9433301125, 9433301225, 9433301225, 9433301325, 9433340701, 9463560601, 949330025, 919342003, 81934354 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 805003A.H195, 010.810-10A, VKBA 5552, 4.65281, 11.040.1058.100, 45805, K253817N50, 010.415, 69693, HDS103 |
| Користувацькі характеристики | |
| SKU | УТ-00002333 |