


2 149 ₴
Застосування: DAF, Mercedes, SCANIA, VOLVO
Характеристика: Ширина (мм) -- 29 Вага [кг] -- 1,275 внутрішній діаметр -- 80 Зовнішній діаметр [мм] -- 125
Номери аналогів: VKHB2157,VKHB2157,0640618,1400270,000720032016,1301682,1524061, A000720032016
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Daf, Volvo, Scania |
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKHB 2157 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 29 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підходить до | DAF |
| SKU | 00-00004007 |