
52 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Звичайна лампа аналоги:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | SV8.5 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Напруга живлення | 24 В |
| Функціональне призначення | Підсвічування номерного знаку, Лампи панелі приладів, Підсвічування багажника, Підсвічування салону |
| Код запчастини | tmp-16T11-24V |
| Потужність | 5 Вт |
| Тип лампи | C5W |
| Виробник | Tempest |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Iveco, Mercedes-Benz, Daf, Volvo, Renault, MAN, Scania |
| Стан | Нове |